firana, firany, zasłona rzymska, zasłony rzymskie, plisa, plisy, dywan, dywany, moskitiera, roleta dzień noc, yankee candle, gerlach, firana Płock, firany Płock, zasłona rzymska Płock, zasłony rzymskie Płock, plisa Płock, plisy Płock, dywan Płock, dywany Płock, moskitiera Płock, roleta dzień noc Płock, yankee candle Płock, gerlach Płock, szycie firan płock,

Żeby całkowicie zmienić wygląd wnętrza i nadać mu nowego charakteru, nie trzeba od razu robić generalnego remontu. Dużo szybszym i tańszym sposobem na odświeżenie mieszkania jest zmiana dekoracji – wystarczy kilka oryginalnych drobiazgów, żeby pomieszczenie zmieniło się nie do poznania. Podpowiadamy, jak samodzielnie przeprowadzić skuteczną metamorfozę mieszkania.

Drobiazg tworzy wnętrze – jakaś firana, zasłona?

Od czasu do czasu każdy z nas potrzebuje trochę odświeżyć mieszkanie. Mimo chęci zmian często rezygnujemy z metamorfozy, bo wydaje nam się, że ta wiąże się z dużymi kosztami. Zapominamy, że żeby zmienić wygląd pomieszczenia, nie musimy od razu kupować nowych mebli czy malować ścian. Często niewielki drobiazg wystarczy, żeby wnętrze zmieniło się nie do poznania – nabrało charakteru, ciepła i przytulności. To właśnie elementy dekoracyjne tworzą atmosferę i decydują o odbiorze pomieszczenia. Jeśli ozdoby będą oryginale, mieszkanie nabierze szyku i stanie się oazą dla całej rodziny.
Niepowtarzalne dekoracje do każdego mieszkania – mogą być dywany, plisy, czy świece aż po sztućce Gerlach 🙂

Planując metamorfozę mieszkania, warto zatroszczyć się o to, żeby dekoracje były oryginalne i jedynie w swoim rodzaju. Jeśli zależy nam na jakości i nie chcemy, żeby nasze mieszkanie wyglądało jak kopia mieszkania sąsiadki, postawmy na autorskie sklepy specjalizujące się w dekoracjach, takie jak AnnDesing. W ofercie AnnDesign znajdziemy akcesoria różnego typu, od typowo dekoracyjnych obrazów czy ramek, po eleganckie dywany, firany, zasłony, plis czy modne świecie Yankee Candle. Wielbicielom tego, co praktyczne, do gustu przypadną sztućce Gerlach. W sklepie znajdzie coś dla siebie każdy miłośnik dobrego wzornictwa. Wystarczy nowy fazon, firana czy plisa, żeby mieszkanie zmieniło się nie do poznania.

Skuteczny sposób na zmianę wystroju: dekoracja okna – zasłony rzymska / roleta

Jeśli marzy nam wiosenna metamorfoza w domu, pomyślmy o zmianie dekoracji okna. To jeden z najważniejszych elementów pomieszczenia – przyciąga uwagę każdego, kto wchodzi do mieszkania. Wystarczy nowa zasłona /roleta rzymska czy firana, żeby wnętrze nabrało stylu i cieszyło oko. Montując w oknach zasłony rzymskie albo roletę dzień noc, nie tylko podkreślimy jego nowoczesną stylistykę, ale także zafundujemy sobie praktyczny gadżet – zasłony pozwolą nam zasłonić się przed niepożądanym wzrokiem sąsiadów czy zbyt ostrym słońcem. W sklepie AnnDesign znajdziemy nie tylko różne rodzaje zasłon okiennych, ale także będziemy mieli możliwość ich pełnego spersonalizowania: od rozmiaru, przez rodzaj tkaniny, po kolorystykę. Dzięki bogatej ofercie sklepu szybko i niedrogo odmienimy każde wnętrze, fundując mu nowe dekoracje okienne.