biegły sądowy grafolog, biegły grafolog, ekspertyzy grafologiczne, grafolog cennik, grafolog, Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz

Kim jest grafolog?

Biegły sądowy grafolog to osoba, ktora odbyła specjalistyczne studia na kierunku „psychologia”, bądź skończyła szkołę policyjną i w ramach nauki odbyła kurs grafologiczny. Aby zostać grafologiem, trzeba mieć bardzo czułe oko, znać się na matematyce i mieć analityczne umiejętności. Nie każdy ma dość inteligencji, spokoju, opanwania i motywacji, by zostać ekspertem z tej dziedziny. Wiedz jednak, że  grafolog grafologowi nie równy. Jeden po prostu odbył kurs i jakaś wiedza niby mu świta, choć średnio sprawdza się w standardowych analizach, a drugi praktykował wiele lat, długo zdobywał cenne doświadczenie i nadal się uczy. Najlepsi zostają biegłymi sądowymi, którzy nie tyle z ciekawości bawią się w analizę pisma, co pieczołowicie pracują – mierzą, oglądają, powiększają, pomniejszają, by dojrzeć wszystkie szczegóły, a wszystko po to, by kogoś osądzić lub uniewinnić. Mistrzem w zakresie rozpoznawania pisma jest doświadczony, wyróżniany społecznie grafolog. Cennik zależy od ciężkości sprawy. Wiadomo, że liścik napisany dla żartu nie ma tej samej wagi, co pogróżka. Ponadto, spore znaczenie ma też to, ile godzin pracy trzeba włożyć w analizę, by uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź. biegły sądowy grafolog, biegły grafolog, ekspertyzy grafologiczne, grafolog cennik, grafolog,    Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz

Biegły grafolog może też prowadzić własną firmę, zajmującą się badaniem pisma na potrzeby innych. Tak, tak… Bywa, że czasami trzeba samemu skorzystać z jego pomocy. Miałam kiedyś sąsiadkę chorą na schizofrenię, która w fazie zaostrzenia choroby wysyłała do znajomych jakieś chore pogróżki. Jeden pan zdenerwował się, poszedł do biura detektywistycznego, a tam zalecono badanie pisma. Jakież było zdziwienie, gdy wyszło na jaw, że liściki wysyła mu własna siostra. Najzabawniejsze, że jednego dnia była czułą, opiekuńczą, starszą siostrunią, a następnego nie wiadomo dlaczego wstępował w nią diabeł i zamieniała się w jego skrzywdzoną, opuszczną matkę…

Analiza tekstu umożliwiła odnalezienie nadawcy  i umieszczanie tej kobiety w ośrodku, który leczy przypadłości psychiczne. Po latach wyszła stamtąd, leczy się nadal, ale rozumie już swoją chorobę. Systematycznie bierze leki. Żyje w zgodzie z bratem.

Wiedzieć należy, że praktycznie wszystkie listy otrzymywane są od osób, z którymi miało się do czynienia w przeszłości Bardzo często odgrywają się kobiety, zwłaszcza za zdradę, bądź nieszczęśliwe, niespełnione w miłości zazdrosne koleżanki.

Z uwagi na takie sytuacje, czasem warto skorzystać z pomocy grafologa, zwłaszcza jeśli, nie czujesz się komfortowo bądź masz wrażenie że jesteś zagrożony. Grafolog, jako wyszkolony psycholog, dokładnie wie, na co wskazuje nie tylko charaktrer pisma autora, ale i treść otrzymanego listu. Wiedz, że w razie potrzeby, ekspertyzy grafologiczne, posłużą w sądzie jako dowód w Twojej sprawie.

Sfałszowany testament, Biegły grafolog

Najbardziej niecierpiące zwłoki są sprawy typu testament bądź sfałszowana umowa. Nie da się ukryć, że sfałszowany podpis ma cechy takie, których nie posiada oryginał. Jeśli zatem, czujesz się oszukany, podejrzewasz, że ktoś posłużył się Twoim podpisem bez Twojej wiedzy, nie zwlekaj. Im szybciej podejmiesz właściwe działania, tym lepiej dla Ciebie i większe prawdopodobieńśtwo odnalezienia winnego. Każdy podpis jst unikatowy, nie da się go podrobić. Biegły grafolog bez problemu rozpozna fałszywkę.

Najczęściej podrabiane sa jednak, testamenty. Rodzeństwo bardzo często spiera się ze sobą o to, kto przejmie majątek po rodzicach. Ci najbardziej zachłanni, dopuszczają się czynów karalnych – m.in. podejmują próbę podrobienia testamentu. I w ten oto sposób, kręcą na siebie bat. Wystarczy, że ktoś podda kontroli niewiarygodny dokument, a jeśli, wyjdzie, że akt jest podróbą, niewykluczone, że odbędzie się proces sądowy. Prawo zawsze stoi po stronie osoby poszkodowanej, w tej kwestii. Grafolog jest zatem, osobą godną zaufania, przeszkoloną, która, podobnie jak sędzia, policjant stoi na strazy prawa.

„Ja niczego nie kupiłam…”

Pewna firma telemarketingowa zorganizowała kiedyś pokaz, na którym można było zakupić garnki. Tylko, że te garnki miały „super właściwości”, przez co ich cena przekraczała 1000zł. Oczywiście, nikt przy sobie nie miał takiej gotówki, a że zaproszono wyłącznie ubogich mieszkańców, nikt nie porwał by się na taki zakup. Prowadzący szkolenie, mieli jednak, do perfekcji opanowaną sztukę sprzedaży. Celowo zaproszono na szkolenie również reprezentantów parabanków, którzy mieli ze sobą gotowe akty pożyczkowe. Kto chciał, ten dobrowolnie podpisał. Dramatycznie jednak, przedstawiała się tutaj sprawa staruszków. Oni zazwyczaj dali się namówić nachalnym marketerom, albo… no właśnie… tuż przy wejściu trzeba było okazać dokument potwierdzający tożsamość. Podpisy zeskanowano. Nawet jeśli, staruszkowie nie zgodzili się na zakup, ktoś i tak, wykorzystał ich podpisy i wziął na nich całkiem niezłe sumki pożyczki. Oczywiście, wywiązała się z całego spotkania gigantyczna afera, o której po dziś głośno w Internecie, ale co ważne, grafolog analizujący pojedynczy przypadek, zauważył, że podpis na umowie, jest w 100% taki sam, jak ten na dowodzie. Nawet jeśli, długopis przerwał w trakcie pisania i na dowodzie widoczne było zcieńczenie w obrysach jednej literki, taka sama cecha szczególna widniała na umowie z bankiem. Biegły sądowy grafolog nie miał najmniejszych wątpliwości co do tego, że doszło do oszustwa. W ten sposób udało się uratować honor starszych ludzi. Inni grafologowie, również świetnie poradzili sobie z zadaniem. Ekspertyzy grafologiczne były w tym przypadku świetnym dowodem w sądzie.

Cena za usługę

Każdy szanujący się grafolog, cennik ma stworzony w sposób odzwierciedlający jego zaangażowanie w sprawę. Najbardziej wartościowe są sprawdzanie testamentu, weryfikowanie umów z bankiem i skonfrontowanie anonimowego listu z inna próbką tekstu. Biegły grafolog jest osobą, której calkowicie należy zaufać. Rzecz w tym, że to psycholog, a więc, ktoś kto diagnozuje, pomaga, odstresowuje. Stworzone przez niego ekspertyzy grafologiczne, to bardzo ważny dowód.

Wiedz, że dobry grafolog nie zakończył swojej nauki po odebraniu dyplomu. Ekspertem może zwać się człowiek, który w zakresie tej jednej dziedziny zakończył wiele szkoleń, ma odbyte porządne praktyki. Grafolog niemal nieomylny, to sądowy biegły. Jest tak dobry, że może śmiało wykonywać analizy grafologiczne w drodze prowadzenia śledztwa. Jeśli masz problem, ktoś Cię szpieguje, wysyła do Ciebie listy, których treść Cię przeraża, proponuję skorzystać z pomocy grafologa. Osobiście doradzam by był to biegły sądowy grafolog, a nie człowiek pierwszy z brzegu.