escape room warszawa

Let me out… Czym jest nasz escape room?

Nasza niesamowita propozycja dotyczy wyjątkowej gry, która, choć dzieje się w rzeczywistym czasie i miejscu, daje wrażenie wniknięcia do innego wymiaru, gry komputerowej, czy filmu. Let me out to wspaniała rozrywka i niesamowita porcja adrenaliny. Gra polega na umieszczeniu grupy ochotników (od 2 do 4 osób) w specjalnym, zamkniętym pokoju. Uczestnicy zabawy mają 45 minut na to, aby używając inteligencji i refleksu, odnaleźć klucz i wydostać się na zewnątrz.

Pomieszczenie można określić mianem jednej wielkiej zagadki i łamigłówki, bowiem każdy sprzęt, czy przedmiot, znajdujący się w pokoju może być jednym z elementów układanki, którą trzeba poskładać w całość. Liczy się przy tym umiejętność pracy w grupach i podział obowiązków. Z tego powodu room escape warszawa można polecić jako świetną formę imprezy integracyjnej dla pracowników, którzy dzięki naszej zabawie poznają się jeszcze lepiej i sprawdzą wzajemną odporność na stres oraz zachowanie w sytuacji szybko upływającego czasu.

 

Nasz room escape możemy również polecić studentom,

…a nawet młodzieży szkolnej, z tym, że w przypadku osób mających poniżej 16. roku życia stawiamy warunek, jakim jest obecność przynajmniej jednej osoby pełnoletniej. W naszej grze chętnie uczestniczą również studenci, pragnący ćwiczyć umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia faktów, a także rodziny, pragnące w ten nietuzinkowy sposób świętować różne okoliczności. Gra let me out jest również najlepszym prezentem z okazji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Najlepiej bawią się u nas grupy przyjaciół, którzy chcą sprawdzić, czy mogą na siebie liczyć w sytuacjach wymagających zwartej współpracy i polegania na sobie. Co ważne, cena naszej usługi wcale nie jest wysoka i mile Was zaskoczy.

room escape warszawa

Pragniemy się również pochwalić, że nasza sieć room escape w Polsce wciąż się rozrasta. Można nas znaleźć w wielu polskich miastach. Jesteśmy także cały czas otwarci na tworzenie nowych oddziałów naszej firmy. Jeśli chcesz stworzyć escape room w swoim mieście, skontaktuj się z nami, a być może podpiszemy z Tobą umowę franczyzową. Nasz przedstawiciel przedstawi Ci ofertę współpracy. Obecnie gra let me out ma wśród Polaków coraz więcej wielbicieli, którzy pragną znajdować klucze w kolejnych escape roomach. Z tego powodu na stronie internetowej naszej firmy znajdują się informacje na temat rezerwacji miejsc, bowiem zainteresowanie naszą grą wciąż rośnie, a osoby, które uczestniczyły już w let me out polecają nasze usługi innym, przez co baza naszych klientów wciąż się poszerza.

Dlatego nie zastanawiaj się dłużej, czy skorzystać z naszej propozycji, tylko zbierz ekipę i rozpocznij niesamowitą przygodę. Ćwicz umysł, spostrzegawczość oraz umiejętność pracy w zespole, pokaż, ile warta jest Twoja inteligencja! Room escape to naprawdę godziwa rozrywka, którą warto polecić każdemu. Według nas dobra zabawa niekoniecznie musi się łączyć z biernym sączeniem drinków, czy tańcem w dusznej dyskotece. Po co tracić pieniądze na drogie kluby, z których jeden jest podobny do drugiego. My oferujemy coś zupełnie nowatorskiego i niezapomnianego. Zdajemy sobie sprawę, ze prawdziwą rozrywką jest przeżycie czegoś nowego, niespotykanego wcześniej. Escape room to gra, która oprócz tego pozytywnie wpływa na pracę mózgu, podnosi poziom hormonów szczęścia, a po wszystkim daje poczucie niesamowitego odprężenia i satysfakcji. Zasługujesz na prawdziwą rozrywkę, dlatego dostarcz sobie z nami niesamowitych emocji i sprawdź sam siebie. Zobacz, na co stać Twoich przyjaciół, przekonaj się, jak naprawdę działasz pod presją i czy zawsze można na Tobie polegać. Let me out pokazuje też bowiem Twoją osobowość i portret psychologiczny. Przez 45 minut w zamkniętym pomieszczeniu wiele rzeczy może się okazać! Nasza gra wymaga od uczestników maksymalnego skupienia. Każdy element pokoju, w którym się znajdą może być znaczący, wskazywać drogę rozwiązania problemu, przybliżać do odnalezienia upragnionego klucza. Aby jednak nie było zbyt łatwo, w naszych pokojach umieszczamy fałszywe tropy, mieszamy szlaki, zapędzamy w kozi róg. Wszystko po to, aby z uczestników gry wycisnąć jak najwięcej inteligencji i kreatywności. Pobyt w escape roomie to prawdziwy sprawdzian myślenia i najlepszy test inteligencji, przy którym tradycyjne się chowają. W trakcie naszej gry wszystko staje się jak najbardziej realne i zaciera się granica między zabawą a rzeczywistością. dopiero w takiej sytuacji mózg pokazuje, na co naprawdę go stać. Szczegóły, dotyczące rezerwacji miejsc oraz przebiegu gry publikujemy na naszej atrakcyjnej stronie internetowej, która jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Znajdziesz tu również informacje na temat miast, w którym istnieją już nasze escape roomy, a także, jak wspominano wcześniej, kontakt do osoby, która złoży ofertę franczyzy zainteresowanym założeniem własnego room escape. Nasza firma zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie. Wspaniałą, intelektualną zabawę dla osób, pragnących sprawdzić własny mózg i umiejętność pracy w zespole. Escape room czeka…