stropy kielce,stropy mazowieckie,stropy warszawa,stropy łódź,stropy łódzkie,sprężone stropy łódź,sprężone stropy warszawa,sprężone stropy kielce,stropy prefabrykowane warszawa,stropy prefabrykowane kielce,stropy prefabrykowane łódź,stropy świętokrzyskie

Rozpoczęcie budowy domu nierozerwalnie wiąże się z wyborem odpowiedniego stropu. Mazowieckie posiada na swoim terenie firmę Strop-Hurt która ma w ofercie różne ich rodzaje: sprężone, prefabrykowane. Takie rozwiązania będą służyły tak długo jak możliwość eksploatacji całej nieruchomości.

Stropy w Warszawie – czym jest ta konstrukcja?

stropy kielce,stropy mazowieckie,stropy warszawa,stropy łódź,stropy łódzkie,sprężone stropy łódź,sprężone stropy warszawa,sprężone stropy kielce,stropy prefabrykowane warszawa,stropy prefabrykowane kielce,stropy prefabrykowane łódź,stropy świętokrzyskie

Sprzedawane stropy w Warszawie stanowią przegrodę poziomą której zadaniem jest:

  • Dzielenie kondygnacji.
  • Przenoszenie obciążeń zarówno własnych jak też użytkowych (ludzie, wyposażenie), ścian działowych oraz warstw podłogowych.
  • Usztywnienie konstrukcji domu, ponieważ spinają ściany nośne i przenoszą pewną część sił wywieranych przez dach.

Firma sprzedająca stropy w mazowieckim oferuje swoim klientom nie tylko różne ich rodzaje, ale również niezbędne naroża, kształtki i tak niezbędne usługi jak dostawa i montaż zakupionych stropów.

Sprężone w Warszawie – cechy produktu

Stropy sprężone składają z paneli z żebrami z dwóch strunobetonowych sprężonych belek, które są połączone stopką betonową. Dla uzyskania lepszych parametrów termicznych stropy sprężone w Warszawie posiadają wypełnioną pianobetonem przestrzeń między belkami. Innym rozwiązaniem jest wersja stropów bez pianobetonu, którego zadaniem jest skuteczniejsze tłumienie dźwięków. Całość stropu jest zalewana nadbetonem (grubość 4 – 8 cm). Szerokość stropu sprężonego to 60 cm, wysokość 12 cm. Uzyskiwana grubość konstrukcyjna to 16 do 20 cm. Panele składające się na stropy dostępne są w standardowych długościach (2,4 m -7,4 m, w module co 10 cm).

Dlaczego stropy sprężone w Warszawie to optymalny wybór?

Wykorzystując do budowy domu stropy sprężone z Warszawy uda się uzyskać:

  • Mniejsze wykorzystanie ilości betonu, stali, czyli zmniejszenie ciężaru stropu.
  • Zmniejszony czas potrzebny do zamontowania stropu, ponieważ układaniu podlegają gotowe panele bez korzystania z pustaków i belek.
  • Ograniczona liczba stempli, jeżeli strop ma rozpiętość do 4 metrów nie ma potrzeby stemplowania.
  • Zwiększona dźwiękoszczelność oraz izolacyjność.
  • Zapewnienie doskonałego rozwiązania wiążącego się z ukryciem instalacji w stropie, co jest możliwe po usunięciu z panelu lekkiego betonu.
  • Budynki nawet o skomplikowanej geometrii.
  • Jednolitą i równą dolną powierzchnię.

Stropy sprężone w Warszawie polecane są w sytuacji, gdy wcześniej wykorzystywano poprzednią generację stropów, stanowią one również doskonały zamiennik monolitycznych stropów a także tych których rozpiętość jest nie większa niż 7,4 m. Do doskonałe rozwiązanie przy budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym.

Prefabrykowane w Warszawie – cechy produktu

Sprzedawane stropy prefabrykowane w Warszawie są połączeniem najbardziej wartościowych cech standardowych stropów, jednak po usunięciu ich niedoskonałości. Co stanowi podstawę tych stropów? Jest to cienka prefabrykowana płyta żelbetowa posiadająca grubość 4 cm oraz szerokość 60 cm, z kratownicami które zostały częściowo zabetonowane. Na górnej powierzchni stropu jest odpowiednia warstwa zwiększająca przyczepność betonu konstrukcyjnego, ponadto wzmacnia zespolenia pomiędzy poszczególnymi częściami. Strop prefabrykowany jest prosty w układaniu, ponieważ powstaje z gotowych elementów dostarczanych na plac budowy.

Stropy prefabrykowane to:

  • Mniejsze zużycie materiału.
  • Szybkość montażu.
  • Zmniejszenie liczby pracowników.
  • Uniezależnienie się od warunków pogodowych.
  • Dowolność układania poszczególnych ścianek działowych, co umożliwia dowolne tworzenie pomieszczeń w budynku.

Stropy prefabrykowane Kielce to niższy koszt wykonania i dużo łatwiejszy montaż. Na przykład strop 100 metrów belkowo-pustakowy (700 części) trzeba ułożyć ręcznie, natomiast strop prefabrykowany (30 części) za pomocą dźwigu HDS. Również dźwiękoszczelność oraz izolacyjność stropów prefabrykowanych są dużo większa. Wykorzystując ten rodzaj stropów nie trzeba obawiać się o powstanie pęknięć w suficie, ponadto uda się w nim umieścić instalację i wykonanie powierzchni nawet o nieregularnych kształtach.