stacja kontroli pojazdów sanok, przyciemnianie szyb samochodowych sanok, stacja diagnostyczna sanok, przeglądy samochodów sanok, Laserowa Geometria kół sanok, ustawianie zbieżność kół sanok, przegląd auta sanok, przegląd samochodu sanok, badanie techniczne auta, okresowe badanie techniczne pojazdu

Stacja diagnostyczna / kontroli pojazdów w Sanoku!

Awaria auta, kolizja lub wypadek na drodze w okolicach miejscowości Sanok to nie jest żaden powód do zmartwienia. Działa tu bowiem całodobowa pomoc drogowa firmowana przez Car Glass Service przy ulicy Okulickiego 2, która zapewnia profesjonalne holowanie lub auto zabierze laweta. Wystarczy zadzwonić na numer 48 78 500 54 55. Telefon działa przez całą dobę.

Pomoc drogowa z Sanoka
Na pierwszy rzut oka nazwa Car Glass Service może kojarzyć się wyłącznie z wymiana lub naprawą szyb samochodowych. To jest po części prawda, bo takie usługi też ona wykonuje, ale jej oferta jest znacznie szersza. Od lat jest znana w Sanoku i okolicy również z pomocy drogowej, a teraz rozszerza swoją propozycję o holowanie lub pomoc lawety dostępne przez całą dobę.

Kilkanaście lat holowania w okolicach Sanoka

Firma Car Glass Service działa w Sanoku od kilkunastu lat. Między innymi z tego powodu holowanie aut nie ma dla jej pracowników żadnych tajemnic. Bo to odpowiednio wyszkoleni i doświadczeni fachowcy w swej dziedzinie. Dlatego też kierowcy, którzy korzystali z tej najlepszej pomocy drogowej lub lawety w Sanoku i okolicy nigdy nie mieli pretensji o jakość wykonywanych usług.auto spa, auto spa sanok, kosmetyka samochodowa, kosmetyka samochodowa sanok, auto detailing, auto detailing sanok, polerowanie aut, polerowanie samochodów sanok, myjnia samochodowa, myjnia samochodowa sanok, ręczna myjnia samochodowa, ręczna myjnia samochodowa sanok, naprawa odprysków, naprawa odprysków sanok, naprawa szyb samochodowych sanok, pomoc drogowa podkarpackie, pomoc drogowa Sanok, holowanie podkarpackie, holowanie Sanok, laweta Sanok, laweta podkarpackie,

Laweta z Sanoka to wysokiej jakość sprzęt

Pracownicy Car Glass Service z Sanoka – oprócz tego, że są znakomitymi fachowcami w dziedzinie pomocy drogowej – cenią również, a może nawet przede wszystkim czas i pieniądze swoich klientów. Dlatego używają lawet i sprzętu do holowania najwyższej jakości. Poza tym wszystkie działania firmy są ubezpieczone.

A co po holowaniu?

Car Glass Service firma rodzinna, która wyrosła z miłości do aut. I oprócz pomocy drogowej ma inne propozycje dla sympatyków samochodów. Tu można od razu naprawić auto, które z drogi było do Sanoka holowane lub przywiozła je tu laweta. Na miejscu zapewniamy serwis i kompleksową naprawę samochodów wszystkich marek, modeli i roczników. Oferujemy również usługi z zakresu lakiernictwa i blacharstwa. Działamy na specjalistycznym sprzęcie, dzięki któremu jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanych prac naprawczych i konserwacyjnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w diagnostyce samochodowej sprostamy każdemu zadaniu. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych, kompetentnych mechaników. W naszym serwisie dokonujemy wymiany olejów, filtrów powietrza, pomp wody, zestawów rozrządu, sprzęgieł, silników, skrzyń biegów. Naprawiamy układy wydechowe, hamulcowe, kierownicze i inne. Zajmujemy się elektroniką i elektryką samochodową. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę w profesjonalnym warsztacie samochodowym.

Pomoc drogowa w Sanoku to nie tylko holowanie

Wielu miłośników aut nie wyobraża sobie prowadzenia brudnego samochodu, dlatego dobra pomoc drogowa nie może obejść się bez profesjonalnej myjni samochodowej, którą Car Glass Service z Sanoka oczywiście także posiada. Wyposażona ona jest w specjalistyczne maszyny i stosowana jest w niej najlepsza kosmetyka samochodową. Z tej myjni samochody wyjeżdżają jak nowe. I nie są to drogie zabiegi, bo na przykład pranie tapicerki samochodowej kosztuje już od 199 złotych. W tej cenie zawiera się także mycie auta z zewnątrz.

Pęknięta szyba – jej wymiana lub laweta nie są od razu konieczne

Zawsze może wydarzyć się na drodze taka przykra sytuacja. Kamień uderza w auto, uszkodzić może też szybę. Na szczęście w takiej sytuacji nie jest często potrzebna od razu laweta lub holowanie. Jeśli pękniecie szyby nie jest duże, nie trzeba też jej od razu całej wymieniać. Można zaoszczędzić czas i pieniądze, bo firma Car Glass Servis w Sanoku ma na to rozwiązanie i potrafi udzielić pomocy. Posiada bowiem profesjonalny zestaw naprawczy, wykwalifikowaną kadrę, która ma swoim koncie setki napraw odprysków i napraw szyb samochodowych. I trzeba podkreślić, że zawsze udanych.

Jeśli pękniecie szyby nie jest duże, nie trzeba jej od razu wymieniać. Można zaoszczędzić czas i pieniądze. Oczywiście, gdy jednak okaże się, że wymiana szyby na nową jest niestety niezbędna, to taka operacja też może być wykonana na miejscu. I nie ma różnicy, czy to jest szyba przednia boczna lub tylna. Z każdą sobie poradzą. Bo za tymi fachowcami stoi doświadczenie i odpowiedni sprzęt.

A gdy już szyba jest cała można przy okazji zdecydował się jej przyciemnienie, które chroni choćby nasze cenne zdrowie, bo blokuje 99 procent szkodliwych promieni. Przyciemnienie szyby chronią również przed słońcem nasze oczy, co sprawia, że jazda jest bezpieczniejsza. Zmniejsza się ryzyko wypadku z powodu chwilowego oślepienia słońcem. A gdy już niestety do niego dojdzie, taka przyciemniana folia może dodatkowo pomóc w ochronie pasażerów jadących takim pojazdem. Poza tym przyciemniane szyby wpływają również pozytywnie na komfort podróży takim pojazdem, Przyczyniają się do tego, że jest w nim po prostu chłodnej.

Na koniec jeszcze warto wspomnieć, że firma Car Glass Service w Sanoku na wszystkie swoje usługi udziela gwarancji, bo prostu nie ma się czego obawiać, a niedługo też będzie prowadzić swoją własną stację kontroli pojazdów.

Adres:
Car Glass Service Stacja Kontroli Pojazdów | Stacja Diagnostyczna
38-500 Sanok
ul. Okulickiego 2

stacjadiagnostycznacgs@gmail.com
Mobile: +48665200110